Leden 2017

Novinky 2017.

16. ledna 2017 v 19:44 | Debbie C. |  Teď mám slovo já!
Ahojky, rok se s rokem sešel a přehoupl v rok 2017. Jestli jsme slavili Silvestra? Ne, neslavili. Měli jsme vloni i letos už dost napilno a já Vám teď samozřejmě vyložím nejdůležitější události letošního roku.

Ačkoliv z tohoto roku zatím uteklo pouze šestnáct dnů, tak jsme stihli jako rodina učinit pár změn. Největší z nich bude asi stěhování do nového a většího hnízdečka. Řekněme si to narovinu, stěhování je vážně náročná věc, takže jak už jsem říkala, jsme tak nějak upustili od oslav silvestra a hned prvního ledna vyrazil do nového bytu stavět nábytek. S konečnou platností jsme se přestěhovali minulý čtvrtek a od té doby jsme už v novém bytěčku.

Jednou z výhod stěhování je fakt, že vyhodíte spousty zbytečností a jelikož já jsem opravdu velký sběratel (styď se!), tak se toho vyhodilo opravdu dost. Naopak nevýhodou vetšího bytu je více míst k uklízení, proto samozřejmě potřebuju trošku více času na to, abych byt dala do obyvatelného stavu. Ach ti moji dva čuníci. Smějící se

Ona je to jenom otázka systému. Budu se muset naučit, jak si úklid co nejvíce zorganizovat, ale pevně věřím, že se to časem podá.

Otázkou samozřejmě zůstává, proč jsme se tak najednou rozhodli se přestěhovat do většího. No faktem je, že pokud všechno půjde tak, jak by mělo, rozroste se naše tříčlená rodinka v srpnu ještě o jedno malé robátko. Ano, čekáme miminko. Teď momentálně jsem 11+2tt. Takže mi určitě dolů do komentáře napiště, jestli byste chtěli novou serii těhotenských deníku. Usmívající se

S pozdravem,
Debbie C.