Září 2016

Už nikdy více kupované krokety. Udělám si vlastní.

29. září 2016 v 12:29 | Debbie C. |  Debbie C. a její DIY
Ahojky, určitě znáte ten pocit, když nevíte, co uvařit na oběd. Řízek? Ne, ten jsme měli minulý týden. Na omáčka není v kurzu, a když se zeptáte manžela na otázu, co máte uvařit, tak Vám odpoví, že je mu to jedno a potom ten guláš stejně nesní, protože na něj nemá chuť. Zkrátka a dobře jsme se s manželem domluvili, že jsme asi milión let neměli smažené bramborové krokety. Je pravdou, že nejsou nejzdravější, ale jako taková rychlovka to není špatné. Na druhé straně jednou za čas...

Tak jsem si vesele nakráčela do obchodu v domění, že je o oběd postaráno, ale jak jsem v mražáku viděla cenu, která měla udajně patřit kroketám, tak jsem se nestačila divit. Čtyřicet korun za půl kila kroket? Dokonce jsem se k mražáku ještě jednou vrátila a podívala se na cenu znova, jestli náhodou špatně nevidím.

U pokladen fronta jako kráva, tak jsem přemýšlela nad tím, že vyrobit podobné bramborové krokety přece nemůže být tak težké. Za dalších dvacet minut jsem z obchodu odcházela s pytlem brambor a myšlenkou, že tuhle výzvu pokořím a krokety si vyrobím.

Podzim je tu!

18. září 2016 v 13:44 | Debbie C. |  Na slovíčko s Debbie C.
Ahojky, letním dním už asi definitivně odzvonilo a přišel kouzelný podzim. Kdo z Vás mě sleduje delší dobu, tak už určitě zaregistroval, že já jej osobně absolutně zbožnuji. Chcete vědět o mém podzimu více? Tak neváhejte a čtěte.

Strážce dnešní doby neexistuje!

13. září 2016 v 9:54 | Debbie C. |  TT
Ahojky, je tady nový týden a s novým týdnem je tady na blogu už neodmyslitelně spojeno nové téma týdne. Momentální TTéčko "Strážce dnešní doby" my osobně dalo docela zabrat. Teď se však pojďme podívat, co jsem vytvořila.

Nesuďte mladé matky, když na své dítě nemáte koule!

4. září 2016 v 19:43 | Debbie C. |  Babytime aneb slasti a strasti mateřství
Ahojky, možná jste si v posledních týdnech říkali, kde se po mě slehla zem. Popravdě by to bylo na dlouhé vyprávění, které Vám napíši jindy. Každopádně se to týká mé šílené tchýně a ráda bych tomu později věnovala samostatný článek. Dnes bych se chtěla věnot jednomu z témat mateřství, které mě už dlouhou dobu trápí. Náctileté maminky. Je špatné být matkou před třicítkou? Můj pohled absolutně bez cenzury. Neváhejte a čtěte. Mrkající