Leden 2015

Rozchod není konec světa.

31. ledna 2015 v 10:03 | Debbie C. |  Teď mám slovo já!
Ahojky, vím, že tenhle článe se možná trošu vylučuje s tím, co jsem napsala včera večer (myslím to ohledně svatby), ale není to zas tak dávno, co jsem rozchod taky řešila.

Jak se říká:,,Všechno zlé je pro něco dobré.", a tohle platí i u rozchodu. Pokud teďka řešíte tuhle prekérní situaci, tak Vám můžu říct jediné:,,Hlavu vzhůru!". Nic není tak špatné, jak se může zdát.

Každá z nás čeká na Pana Pravého (jednoduše PP Smějící se) a tím, že jste se rozešli bylo jenom dokázno, že on rozhodně nebyl pan PP.

Rozchod není konec světa, ale může znamenat začátek něčeho nového a mnohem krásnějšího, něž jsi doposud znala. Nejvetší hovadinou je, když si holka, nedej Bůh, sáhne na život. Na to Vám můžu říct jediné. Žádný chlap za to nestojí, oni zas nejsou tak super, jak si myslí. Smějící se (poslední dvě věty jenom mezi námi děvčaty Smějící se)

Osobně jsem se s rozchodem vyrovnávala celkem lehce. Je sice pravda, že jsem si těsně potom pobrečela, ale měla jsem to štestí, že jsem mohla zavolat kamarádce Verči, a v té době ještě kamarádovi Ondrovi. Další den se mi zdálo jako by se snad něco ve mě změnilo. Zkráta a dobře, zašla jsem si na nehty a řasy, obarvila jsem si hlavu a koupila jsem si kupu nových hadříků. Ještě ten týden jsem byla s Ondrou na prvním rande. Mrkající

Takže můj první typ, jak se s rozchodem vyrovnat je najít si nového chlapa.

Jestli se v tehle situaci teďka nacházíš, tak zkus si udělat radost. Kup si něco slušivého nebo i zajdi ke kadeřníkovi či na kosmetiku, a nech se hýčkat. Další super typ. Zajdi na masáž.

Začni cvičit, ať ten blbeček vidí o co přišel.

Každopádně to moc neřeš, co bylo, to bylo. Rozhodně mu nepiš esemesky. Hned smaž jeho číslo a jeho fotky, plus doporučuji i promazat facebook, ab tě to nelákalo.

Každý rozchod je zlý, ale jednou se najde někdo, kdo bude děkovat tvému ex, že tě nechal být. Na každou z nás čeká princ na bílém koni a až příjde, tak mi věř, že to určitě poznáš.

Pac a pusu,
Debbie C.


Hello my friends! I´m back.

30. ledna 2015 v 20:14 | Debbie C. |  TT
Ahooojky, je mi až trapné psát po tak dlouhé době, ale mohu říct, že Debbie C. je znova na scéně. Možná se teď ptáte, kde jsem se těch pár posledních měsíců schovávala. Všechno Vám to musím výprávět, tak si držte klobouky a jdeme na to.