Říjen 2014

November je movember.

27. října 2014 v 15:13 | Debbie C. |  Teď mám slovo já!
Ahojky, máme tady zase konec měsíce a tentokrát musím říct, že to neuvěřitelně uteklo. Možná je to tím, že už měsíc chodím do školy, ale do ví....

Umět se chovat je IN!

24. října 2014 v 11:57 | Debbie C. |  Teď mám slovo já!
Ahojky, jsem zpátky! Popravdě, včera jsem přemýšlela, jestli mě včerejší čllánek blogersky nezničí, ale ukázalo se, že to hodně lidí pobavilo. AMEN. Co z toho vyplývá? Že příště budu provokovat ještě víc. Smějící se Prostě komu není rady, tomu není pomoci. Smějící se Debbino, měla by ses stydět...

Napadlo mě, že bychom si dneska mohli říct něco o slušném chování. V poslední době mi příjde, že jsou lidi tak zkažení, že i záprtek je proti nim neviňátko. Tady prostě něco smrdí, a sulfan to není... Smějící se


Jestli mi teď moc nerozumíte, tak se nic neděje. Zkusím to napsat do normální řeči.

Když si holky strkají pastelky do penálu a kluci honí ptáčky... 18+

23. října 2014 v 17:49 | Debbie C. |  Teď mám slovo já!
Ahojky, dneska je tu jedno z dalších pikantnějších témat. Masturbace... Dál čtete pokud Vám už bylo 18 let!

Čtecí choutky #3

22. října 2014 v 18:58 | Debbie C. |  Recenze
Ahojky, možná se už nějakou dobu ptáte, kde jsem se ztratila. Řekněme, že teď řeším malý problém s internetem, ale věřím, že už to bude jenom lepší a lepší.

Taky je u Vás dneska škaredě a prší? Tak se mi nějak zdá, že podzim začíná pomalu přecházet v zimu. V pátek má dokonce sněžit. Proto se teď nabizí otázka, jaké počasí je u Vás, a jestli už se pomalu připravujete na zimu? Určitě mi napište dolů do komentářů.

Osobně dneska trošku lenoším. K dobrému lenošení patří taky dobrá četba, proto jsem se dneska rozhodla napsat další příspěvěk z naší knižní rubriky: "Čtecí choutky", tentokrát 3. v pořadí.

Pánové, skočte si dát něco dobrého, protože dneska se jedná o více méně ženskou knihu. Řeč je samozřejmě o knize Božský bastard, která je dílem spisovatelky Christiny Lauren.


Jak už prozrazuje název knihy, příběh výpraví o Chloe Milesové, která studentkou a vykonavá stáž ve firmě Ryan Media. Co se týče Chloeina závěrečného projektu, jde všechno bez jedié chybičky. Problémem je, ovšem, Chloein šéf, Bennett Ryan, jehož přezdívkou je Božský bastard. A opradu je to božský bastard. V knize je popisován jako neuvěřitelně atraktivní, avšak s naprosto zkaženým vnitřkem.

Chloe pro pana Ryana představuje opravdové pokušení, které chce získat zaa každou cenu. Jeho heslem je Kdekoliv a Kdykoliv! Jak asi může dopadnout tento erotický román Vám neprozradím, ale věřte, že to bude stát za to. Mrkající

Kniha se mi líbila. Nejedná se o náročné čtení, proto se skvěle hodí jak odpočinková kniha. Musím říct, že božský bastard je opravdu božský.... bastard. Smějící se

V příběhu se ovšem ovejuje několik nudných pasaží, které se opakují, ale to se dá s dávkou nadhledu přežít. Rozhodně se časem pustím do dalšíchdvou dílů. Usmívající se

Četli jste tuhle knihu? Napište mi dolů do komentářů, jak se libila právě Vám.

S pozdravem,
Debbie C.

Nebreč nad rozlitým mlíkem!

16. října 2014 v 15:39 | Debbie C. |  TT
Ahojky je tady nový týden a s novým týdnem přichazí nové téma týdne. Tedy, TTčko jsem dlouho napsala a chci to dneska napravit. Usmívající se TT tohoto týdne zní takto: "Jeden den, který bych ráda změnila". Takže, pojďme se na to mrknout.

Na podzim je lenošení legální.

15. října 2014 v 19:07 | Debbie C. |  Teď mám slovo já!
Ahojky, dneska chci pokračovat v serii podzimních článků. Podzim, období, kdy můžete v klidečku lenošit v postely bez toho, aby Vás někdo nazval lenochem či flákačem. Osobně tohle super období využívám k tomu, aby koukla na nějaký super seriál.

Dneska si tady shrneme pět nejlepších seriálů, které, podle mě, stojí za to shlédnout, takže si skočte udělat popcorn a jdeme na to!

Autum Tag by Debbie C.

14. října 2014 v 14:43 | Debbie C |  Teď mám slovo já!
Ahojky, je tady dlouho slibovaný Tag! Sweatherweather TAG! Nebudou to však klasické otázky, ale spojila jsem část sweatherweather tagu a fall tagu, a vznikl mi vlastní: "Autum Tag".

Aby to byla trošku legrace, tak do tohodle tagu zatagovavám další tři blogerky, a doufám, holky, že ho uděláte.

Tagnuté blogy:
  1. http://my-little-boring-me.blogspot.cz/
  2. http://purplepineap.blogspot.cz/
  3. http://mujmaly-tajnysvet.blog.cz/
Úkol tagnuté osoby jsou následující:
  1. Označit blogerku, která Vás tagla.
  2. Napsat tehle tag.
  3. Nominovat další tři blogerky nebo blogery.
Teď už pojďme na otázky.

Písnička, která tě dostane do podzimní nálady?
U mě jednoznačně vede Robie Williams a jeho She´s one.

Káva nebo čaj?
Jednoznačně kafe! Nejraději mám coffe to go, páč díky škle jsem v jednou kole, takže nemám čas sednout si v klidu ke kafi a musím si ho tahat všude sebou. Hodně blogerek mluví o Starbucksu, ale ten jde trošku kolem mě. Máme ho sice kousek od školy, ale nejsem z něho prostě odvařená, tak jako ostatní. Klidně mě suďte, ale takový je můj názor. Mrkající


Šátek nebo čepice?
Naprosto bez debat, šátek. S mamkou na šátcích trošku ujíždíme, takže máme doma pěknou sbírku.

Svetr nebo mikina s kapucí?
Za mě asi svetr. Za celý život jsem moc mikinu nenosila a asi s tím ani nezačnu. Jsem, prostě, světříkový typ. Smějící se

Kniha nebo film?
Knižky mě celkem berou, ale nepohrdnu ani dobrým filmem.

Nejoblíbenější svíčka na podzim?
Jako od blogerky se ode mě očekává, že napíšu některou z Yankee candle, ale v tomhle případě jsem svíčková socka. Bohatě si vystačím se svíčkama z Ikea a moje nejoblíbenější je vanilková. Usmívající se


Je to takový kratší Tag, ale věřím, že se Vám bude líbit. Usmívající se Kdyby jste se chtěli na něco zeptat, tak klidně pište dolů do komentářů. Rovněž uvažuji, že si založím učet na Asku, takže mi napište, nejstli je to dobrý nápad nebo ne.

Pac a pusu
Debbie C.


Pohodová neděle aneb sladký americký sen.

12. října 2014 v 10:15 | Debbie C. |  Debbie C. a její DIY
Ahojky, je tady líná neděle. Konečně si můžete beztrestně přispat. Dneska jsem spala dlouho, tedy pro mě, nadpoměry dlouho. Vstavala jsem ve třičtvrtě na devět.

K nedělnímu ránu neodmyslitelně patří taky dobrá snídaně. Jak se říká, snídaně je základ dne. Dneska jsem měla americké lívance a chci se des s Vámi podělit o super receptík na ně. Mrkající Takže jdeme na to.

Potřebujeme:

Co ti je?

11. října 2014 v 9:04 | Debbie C. |  Teď mám slovo já!
Ahojky, opravdu už je zase sobota. Je přímo neuvěřitelné, že než se člověk otočí, tak už je zase týden pryč. Trošku mě to děsí, protože se svinským krokem blíží Vanoce, které bývají označovány vrcholem nákupní sezóny. Dneska to bude trošku kecací článek o mě a věcí kolem mě.

V poslední době nejsem jedna z nejpravidelnějších blogerek, za co se Vám moc omluvám a slibuji, že se zlepším.

A co ve škole? Začínáme psát průběžné testy, které (musím zaklepat do dřeva) v celku zvládám. Samozřejmě se musím pochlubit, že jsem z prvního testu měla 90 %. Smějící se Jelikož jsme začali minulý týden laborovat, tak opět pro mě nastává období, kdy budu sedět u počítače a psát protokoly. Totiž, aby jste pochopili, tak na střední jsme tohle dělali každy týden, a vždyky mi to zabere celkem dost času. Ten čas bych, mezi námi, raději věnovala blogu. Mrkající Věřím však, že to nějak zvládneme.

Novinky na blogu? Tento měsíc se mi podařilo navázat dvě spolupráce. Vysledky jedné z nich budete moci vidět už ve středu příští týden na blogu (ODKAZ) od skvělé blogerky Ivči. Odkaz na určitý článek Vám pak vložím na facebook a sem na blog. Druhý projekt, so kterého se zapojím již zítra se jmenuje: "Jak si žiju" a vymyslela ho blogerka Rachel-Roo (ODKAZ NA BLOG). Věřte, že o tomhle projektu neslyšíte naposled. Dál se tedy na blogu můžete těšit na novou náož čtecích choutek a nějaké ty podzimní receptíky. Pozadu, samozřejmě, nezůstanou ani staré, dobré kecací články. Abych Vás potěšila, tak se pokusím zaplout do trošičku kontroverznějších moří. Uvidíme....

Dnešní článek pišu v maličko jiných podmínkách, než na jaké jste zvyklí.

Nějaké nákupy? Jasně. Tentokrát jsem si koupila nové džíny, protože jsem strašný ničitel všeho oblečení (kalhot především), tak plán tohoto měsíce zněl následovně: "Koupit si nové džíny!". Včera jsem ještě před prací, tak na skok, zašla do Kiku. (Ano, do Kiku. Možná že jsem socka, ale sorry všem. Nemám na džíny od Levisky. Vysokoškoláci pochopí. Mrkající) Našla jsem super- stylové plísňáče, a za ty prachy by byl hřích je tam nechat. Staly jenom 219,- kaček. BINGO! Jenomže pak jem uviděla tuhle super vestu, kterou vynosím teď na podzim nebo příští rok. Na cenovce bylo psáno, že je z druhé jakosti, tak jsem šla zeptat, kde je vada. Baba u pokladny mi řekla, že je roztrhaná. No, díru jsem našla až doma. Byla to úplně miniaturní dírečka ve vnitřní straně vesty. Nic co by dva stehy nespravily. Jsem prostě holka šikovná, a proto mám super vestu za 249,-. Jako třešnička na dortu je tentokrát můj nový modrý batůžek od TEZENIS za 49,-. Mamka si hned brala oranžový, takže máme dva za stovku (pro puntičkáře, rejpaly a matematiky za 98,-).

Foceno v bojových podmínkách, takže se neptejte. Smějící se

Objevem měsíce jsou pro mě zeleninové chipsy Trettres. Moje TOP jsou celer a řepa s příchutí chedaru. a jaké jsou ty vaše?


Slovy Foresta Gumpa: "A to je asi všechno."

Na závěr bych snad jenom chtěla podotknout, že jsem zase nemocná, a že mi došel zázvor, plus jsem líná si pro něj zajít do obchodu... Smějící se

Pac a pusu
Debbie C.


Depka je děvka.

4. října 2014 v 16:43 | Debbie C. |  Teď mám slovo já!
Ahojky, ačkoliv ještě minulý týden počasí vůbec neodpovídalo datumu, tak dneska už je situace jiné. Přišel podzim. Definitivně. Tím, že rapidně ubylo sluníčka se může stát, že se někdo z Vás dostane do takzvané: "PODZIMNÍ DEPKY". Dneska si spolu poradíme, jak se případně takové situaci vyvarovat nebo si případně pomoct. Tak si držte klobouky, začíname.

1. Dejte si něco dobrého k jídlu. Každý z nás má své oblíbené jídlo. V mém připadě je to čína. Nic mi tak nezvedne náladu jako čína. Takže vemte svého kamaráda či kamarádku, popřípadě partu, a vyražte na dobrý dlabanec. Jsem si jistá, že Vám hnedka bude líp.

2. koupel, Koupel, KOUPEL! Dopřejte si pořádnou, horkou, voňavou vanu. V drogerkách se prodávaní takové čupr tabletky do koupele, které Vám vodu krásně provonní Vaší oblíbenou vůní. Vyděla jsem různé varianty od pomerančů v čokoládě, přes mátu až po levanduli. Jednou jsem dokonce viděla tabletky,které vodu obarvily, takže jste se pak mohli koupat v zelení, červené, modré nebo oranžové vodě. Nemluvě o solích do koupele. Výběr je opravdu široký, tak neváhejte zainvestovat, věřím, že se Vám to příjemně vrátí.

3. Vypište se. Já vím, že deníčky jsou svým způsobem trapné, ale vypsaní se z vlastních myšlenek Vám může setsakramentsky pomoct. Zkrátka si vemte kousek papíru a napište na něj, jak se cítíte, co Vás rozčiluje a dělá starosti. Nezapomňte, samozřejmě, na radosti!

4. Kvalitní četba. Tohle je můj osobní způsob, jak zahnat podzimní splín. Vezmu si nějakou neodolatelně zabavnou knihu. Poslední kousek, který jsem dočetla byl Božský bastard a bylla dobrá. Každopádně Vám dopuručuji třeba "Deník Bridget Jones", která Vás, ženy, naprosto rozesměje anebo první část Hvězdy nám nepřály, ale, prosím, vynechte posledních 40 stránek.

5. Pohněte kostrou. Ne nadarmo se říká, že se při sportu v těle uvolňují endorfiny. Takže se sebrte a běžte něco dělat. Zaběhat si, zahrát si bastek nebo fotbalek. Každopádně se cení každý pohyb, a to pohyb ve dvou. Takže si zaleste se svým miláčkem do postele a.... Však Vy víte. Koukali byste, jak TO dokáže zvednout náladu. Mrkající

Snažila jsem se sem napsat osvěčené způsoby, jak si zlepšit náladu, ale nechám se ráda i poučit, takže mi dolů do komentářů napište, jak to vidíte VY a nějaké Vaše typy.

S pozdravem
Debbie C.