Zpátky na blogu aneb návrat ztracené ovečky.

20. září 2014 v 9:23 | Debbie C. |  Teď mám slovo já!
Ahojky, nejspíš jste si všichni mysleli, že jsem mrtvá, ale jsem zpátky. Určitě Vás bude zajímat, co způsobilo mou měsíční neaktivitu. Myslím si, že se asi nikdo z Vás nespokijí s verzí, že jsem byla unesena mimozemštany, takže budu musetkápnout božskou.

Konec srpna a začátek září byl neuvěřitelně náročný, v podstatě mám pocit, že jsem celou tu dobu byla buď v práci nebo v obchodě s mamkou, kde jsme prováděly honbu na školní pomůcky. Mlčící Avšak, nemusíte mít strach, že bych blogování pověsila na hřebík. Jsem zpátky a Vy se opět můžete těšit na nálož super-urýpaných článku alá Debbie C. Rovněž Vás čekají nové historky ( a bde jich opravdu mnoho, protože jsem právě včera nastoupila do prváku na výšce a už první den se mi dařilo. Jsem, zkrátka, šikulka!), nemluvě o pár nových recenzích, jak na kosmetiku, tak nějaké ty čtecí choutky. Plus, pokud budete chtít, se semnou podíváte pod pokličku mého vaření. Usmívající se

A co se za mou neaktivitu událo?

Tak zaprvé, konečně jsem překonala svou lenost a odnesla jsem počítač do opravny- Trošku mě tam stahli z kůže, ale hlavně, jsem zase online.

Milnulý týden mi bylo trošku horko, takže jsem se tala pacintkou popáleninového oddělení. A kdo za to může? Mimořádně není zločinec zahradník, ale na vině je horků čaj v kombinaci se skleněnou konvicí. Nemluvě o tom pocitu, když Vám mamka další den koupít hrnek s napisem: ,,Keep calm and drink tea". Díky, mami. Smějící se

Plus tedy, abych vypadala jako super-hypochondr, tak mě schvatil nějaký bacil, takže jsem celý minulý týden proležela v horečkách (no, ležela. Běžela jsem vyřídit ISIC a ODISKU Mlčící).

Na závěr tohoto vyčerpávajícího článku, se Vám chci ještě jednou omluvit za mnou neaktivitu, a slavnostně slibit (věrnost spojeným státům Mlčící), že už Vás neopustím.

Tak pac a pusu,
Vaše Debbie C.


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Romi Romi | Web | 20. září 2014 v 13:14 | Reagovat

Tak snáď si už v poriadku... Ja momentálne zvádzam boj s kolenom, ktoré protestuje už druhý týžden...

2 debrisa debrisa | Web | 20. září 2014 v 20:47 | Reagovat

Ahojky Romi, už je to lepší. Teď už jenom chodím na převazy. :) Jinak Ti moc děkuji za Tvůj čas a přeji Ti, aby jsi se brzo uzdravila. :) Měj se krásně. Debbie C. :)[1]:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama