Můj první týden na výšce.

25. září 2014 v 8:55 | Debbie C. |  Teď mám slovo já!
Ahojky, jestli uhodnete odkud teď píšu? Ten kdo si myslí, že ze školy, tak uhodl. I když mi včera skončil rozvrh hodin, tak stejně jsem teď ve škole, páč bylo třeba dodělat pár věcí. Napadlo mě, že bych Vám mohla popovídat o pár zažitcích z prvního týdne.

V pondělí jsem měla imatrikulaci, a jelikož nás dorazilo z našeho oboru šest, tak to šlo pekelně rychle. Smějící se Volali nás jmenovitě, a dotyčný vždycky vystoupil na podium, kde se dvěma prsty pravé ruky dotkl univerzitního žezla a pak si šel podat ruku s děkankou. Nebylo by to tak zlé, kdyby na podium nevodlo sedm celkem nepříjemných schodů, které představovaly jistou hrozbu. Smějící se Mě osobně bylo hej, protože jsem měla na nohou balerínky (jednou mi ta popálenina byla užitečná), ale mnoho z přítomných dívek, a né jenom z našeho oboru, mělo pekelně vysoké podpatky. Tak hlavně, že jim bylo pohodlno. Mlčící Nakonec se naše imatrikulace obešla bez obtíží a všichni jsme byli příjmutí na akademickou půdu.

Jediné mínus dne byla odporně vlezlá zima. Věřte, že není moc přájemné, když Vám fouká pod šaty. Možná jste mohli vidět na mém instagramu fotku.

V ten samý den jsem měla svou první přednášku z matiky. Učitel sympaťák, tak není co řešit. Zatím se chytám i v učivu, tak by to nemusela být taková katastrofa. Usmívající se

O dvě hodiny později mi začínalo cvičení s názvem: "Stručné základy středoškolské chemie", kde jsem se spolu s mou kamarádkou Kikinou,neuvěřitelně nudila, protože jsem asi po milionté opakovali názvosloví. Každopádně z toho píšu v pondělí test, tak mi držte palce.

V celém týdnu je pro mě nejnáročnější úterý, kdy mám dlouhou serii přednášek a cvičení. Toto úterý však bylo jiné, protože jsem jela konečně sundat obvaz z nohy. Popáleniny jsou téměř zahojeny, ale jizva zůstala....Co už.

V chemických výpočtech jsem byla vyvolaná, abych počítala u tabule. Nechci se chvástat, ale natož že jsem nevěděla vůbec, co mám počítat, tak mi rozhodně musíte dát palec hore za to, že jsem to nakonec zdárně spočítala. Usmívající se

Úterý jsem přežila bez úhony.

Ve středu krapet přituhlo. Začínala jsem seminářem z fyziky. Musím říct, že jsem z celé hodiny a půl rozuměla akorát spojky a předložky, a když jsem se dozvěděla kolik bych toho měla každý týden spočítat, tak jsem si řekla, že toza jeden kredit nestojí, a tak jsem se odhlásila. Po semináři nasledovala přednška z fyziky, která je pro mě, bohužel, povinná. Už vím, co bude můj boj. Usmívající se Následoval pohodový excel, který jsem opouštěla po dvaceti minutách. Zadaný úkol jsem měla splněný, takže nebyl důvod, tak dále zůstavat.

Včera jsem taky byla na svém prvním obědu v menze. Fotku jste taky mohli vidět na mém instagramu (co z toho vyplývá? SLEDUJTE MŮJ INSTAGRAM! Mrkající). Menzaje kapitola sama pro sebe, a proto o bloudění menzou napíšu samostatný článek alias storku z menzy. Ačkoliv jsem o tehle menze slyšela různé zvěsti, tak břísko bylo plné a to je přece nejdůležitější. Smějící se

Můj první týden proběhl celkem fajn. Akorát mám po každém dnu hlavu jako televizi, ale věřím, že je to jenom věc zvyku.

Přeji krásný den a pěkný víkend.

S pozdravem
Debbie C.

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Aneta Aneta | E-mail | Web | 25. září 2014 v 13:20 | Reagovat

Na jakou výšku prosímtě chodíš? Jako základy středoškolský chemie na vejšce mě dost pobavily :D Každopádně plánuju napsat podobný článek z veteriny.

www.infinitetreasure.blogspot.cz

2 Debbie C. Debbie C. | 25. září 2014 v 18:02 | Reagovat

Ahojky Aneto, jsem ráda, že jsem Tě pobavila. Jedná se o céčkový předmět, tak jsem si řekla, že to budou kredity zadarmo. Samozřejmě Ti přeji mnoho úspěchů na veterině.

3 Zdeňěk Zdeňěk | 26. září 2014 v 8:51 | Reagovat

Vážená paní Aneto,
velice rád slyším, že počet veterinářů v České republice roste, konečně nebudu muset své pejsky léčit vylučovací metodou. Zároveň bych Vám chtěl nabídnout roztomilé štěňátko Kavkazského pasteveckého pejska. Je velice hodné, hravé, ani moc nekouše boty a nábytek.

Přeji mnoho lásky a úspěchů,

Zdeněk Srstka
zdenulinek.srsticka@gmail.com

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama