Výzva!

1. července 2014 v 11:43 | Debbie C. |  Teď mám slovo já!
Ahojky, máme tady nový měsíc (teď nemyslím tu knížku Smějící se). S novým měsícem se nabízí skoncovat se starými návyky spojenými s životním stylem.

Dnes Vám chci dát 4 typy, jak zdravě žít. Takže jdeme na to:

1. Strava aneb jez dobře!
Ano, vím, že jsem možná teď neuvěřitelně otravná, ale bez správné stravy to, drazí, nejde. Koukněte, osobně si myslím, že za zkoušku nic nedáte a můžete akorát získat. Nemluvím teď o obří radikální změně, můžete od brambůrků a čokolád upouštět postupně. Plus starý známý typ: "Ovoce a zelenina". Znám hodně lidí, kteří momentálně přestávájí číst a vypínají počítač, ale trik je v tom, najít si vhodnou alternativu přípravy. Z vlastní zkušenostimůžu říct, že už nikdy v životě nestrčím vařenou zeleninu do pusy, ale syrové bych se mohla užrat. Zkuste nějaké saláty, je přece léto a super to osvěží, nemluvě o příteli melounu.

2. Dobře a hodně spi!
Věřím, že tento bod se bude líbit téměř všem. kdo by rád nespal. Mluvím o tom, že spánek je pro naše tělo moc a moc (moc na druhou Smějící se) důležitý! Osobně si myslím, že pokud budete pravidelně chodit spát a pravidelně vstávat, může to být obrovské plus pro Vaši energii a náladu. V žádném případě se nebojte odpolední siesty a klidně si jí dejte. Super to dobíjí baterky. Smějící se

3. Tak se, sakra, hýbej!
Zase začínám s klišé, ale ono na tom něco je. Fitko! Teď by mohl někdo argumentovat: "A kde mám na to vzít?", ale nemluvím o fitku (,které je zaručeně fajn, a jestli chcete, tak do toho běžte), ale můžete třeba chodit na procházky nebo si jít s kamarády na hřiště pořádně zavolleyballovat. Mlčící Superbonus, pokud vykonáváte nějakou fyzicky náročnou práci, tak máte v podstatě fitko zdarma.

4. Myslete pozitivně!
Ano, je to všechno v hlavě. Buďte v pohodě a užívejte si života! Tenhle bod trošku navazuje na bod 2. o spánku, protože když budete hodně spát, budete štastnější, a jak říká Horst Fuchs: "A to se přece vyplatí!". Samozřejmě můžete i trošku podvádět. i to nás dělá svým způsobem štastné. Smějící se

Pokusila bych se nějak uzavřít a shrnout:
1. Strava aneb dobře jez!
2. Dobře a hodně spi!
3. Tak se, sakra, hýbej!
4. Myslete pozitivně!

Snad jsem Vás navnadila a spolu semnou to ode dneška zkusíte. Přeji Vám pevné nervy.

S pozdravem
Debbie C.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama