Držím s Vámi!

6. července 2014 v 9:04 | Debbie C. |  Teď mám slovo já!
Ahojky, dnes bych se chtěla věnovat možná trošku podivnému tématu, a tím je rodičovství homosexuálních párů. Pojďme to společně rozberat.

Říká se, že láska kvete v každém věku, a že láska hory přenáší. Netvrdím, že to není pravda. Smějící se V poslední době je homosexualita už naprosto normální věcí a stala se součástí naší společnosti. Pořád ale jsou mezi námi různí homofobové, které osobně, vůbec nechápu. Tak zaprvé je každého věc, koho má rád a zadruhé, pokud se ti dva mají rádi, tak není co řešit. Mezi námi, znám pár homosexuálů (gaye i lesbičky) a můžu říct, že jsou to mimořádní společníci a skvělý přátelé (tím své přátelé zdravím). Mrkající

Jsem ráda, že se společnost konečně trošku vzpamatovala a začala homosexuáli, s klidem v duši, příjmat. Dokonce jsem všemi deseti pro jejich svatby, a samozřejmě i pro jejich rodičovství.

A teď jsme narazili na kámen. Společnostse sice naučila homosexuály respektovat a respektovat jejich svazky, ale pořád to ještě drhne v tom rodičovství. Je třeba si uvědomit, že homosexuálové jsou taky jenom lidé, a že by rádi měli nějaké potomky. S vyplazeným jazykem

Jenomže společnost pořád nechápe, že kolikrát by se dítě mělo lépe s rodiči homosexuáli, než s heteroseuálními rodiči.

Jak je možné, že úřady diskriminují homosexuální páry, a raději dají dítě do péče nefungující heterosexuální rodině než právě té trošku "jiné", ale fungující. Zůstává mi nad tímhle tématem rozum stát.

Přece, než aby se dítě mělo špatně, tak raději, ať má dvě maminky nebo dva tatínky a prožije krásný život.

Je to všechno jenom diskriminace, ale všem homosexuálním čtenářům chci vzkázat, že jsem s Vámi. Vydržte!

P.S. Pro hatery, jsem i pro legalizaci marihuany. S vyplazeným jazykem

S pozdravem
Debbie C.

A jaký máte Vy názor na adopci dítěte homosexuálními páry?

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama