Život je jako horská dráha, jednou si nahoře a jednou dole.

2. června 2014 v 20:54 | Debbie C. |  TT
Ahojky, máme tady nový týden, a s novým týdnem přichází i nové TT nebo-li téma týdne. Novým týdenním tématem je TAKOVÝ TEN POCIT. Takže jdeme na to. Usmívající se

Znáte to? Takový ten pocit že se má něco stát a ono se to stane. Takový ten pocit, když dokončite zadaný úkol a víte, že jste ho zvládnuli i přes všechny překážky a přes zatraceně trnitou cestu. Takový ten pocit, když stojíte na stupínku vítězů. Takový ten pocit, když prožijete Deja Vu. Takový ten pocit, když vidíte, že jste darovanou věcí udělali někomu radost. Takový ten pocit, když přebíráte maturitní vysvědčení nebo vysokošolský diplom. Takový ten pocit, když Vám domů příjde dopis z výšky, že Vás vzali. Takový ten pocit, když jste milování. Takový ten pocit.......

Pocitů je nespočet. Usmívající se Ať už dobrých nebo špatných, ale nejdůležitější je přenést se přes ty špatné pocity a čerpat sílu z těch dobrých. Jít si za svým snem, protože to přináší ten správný pocit. V neposlední řadě pak způsobovat radost, protože není nad to vidět štastný pohled naších blízkých (ať už kamarádů nebo rodiny).

Mezi tyto pocity patří i pocit odpuštění, protože jedině člověk který umí odpouštět, může být opravdu štastý a prožívát svůj TAKOVÝ TEN POCIT.

Možná si řeknete, že jsem hloupá, ale myslím, že jenom ten člověk, který myslí pozitvně a umí si užívát ten "DOBRÝ" TAKOVÝ TEN POCIT, tak se daleko snadněji přenese přes "ŠPATNÉ" TAKOVÉ TY POCITY.

Na druhé straně věřím, že existuje určitý druh karmy, takže pokud budete rozdávát pozitivní náladu, tak karma zařídí, že budete mít daleko více možností si vychutnat "DOBRÝ" TAKOVÝ TEN POCIT.

Nesmíme zapomenout, přátelé, že život je jenom náhoda a přípomíná horskou dráhu. Jednou jsi dole a jednou nahoře, a každá dráha má svůj nejvyšší vrchol.

Přeji Vám moho úspěchu, a doufám, že prožijete co možná nejvíce "DOBRÝCH" TAKOVÝCH TĚCH POCITŮ.

S pozdravem
Debbie C.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 David David | 3. června 2014 v 7:57 | Reagovat

Moc pěkně napsáno! :-)

2 Debbie C. Debbie C. | 3. června 2014 v 9:45 | Reagovat

Ahojky Davide, moc Ti děkuji. Měj se krásně. :) Debbie C.[1]:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama