Svět přes červené brýle.

6. června 2014 v 8:00 | Debbie C. |  Teď mám slovo já!
Ahojky, dnes bych Vám chtěla něco říct o mém pohledu na svět skrz červené brýle. Ne, přátelé, nespletla jsem se. Nemluvím teď o růžových brýlích, ale o mým červených dioptrických brýlích.

Mnoho lidí si o brýlích myslí, že je to katastrofa a naprosté modní peklo, ale věřte, že pro každého lze najít pohodlné brýle, ve kterých se bude cítit krásně. Existuje nespočet optik, kde Vám rádi pomůžou s výběrem obrouček a navíc třeba nabízí nějaké akce na na skla. Usmívající se

Osobně jsem si na své dřívě nenáviděné brýle zvykla. Ne, bylo to úplně jinak. Řeknu Vám to od začátku.

Když jsem byla v osmé třídě na základce, tak nějak jsme s mamkou dospěly k závěru, že jsem krátkozraká. Po vyšetření u očního jsem odcházela s žádankou na brýle. Svoje úplně první brýle jsem si vybrala v Grand Optikal ve Futurum Ostrava. Čekala jsem na ně dlouhých čtrnáct dní, kdy jsem zdálky luštila čísla příjíždějících tramvají. Po čtrnácti dnech jsem si své nové brýle vyzvedla a byla jsem naprosto vyvedená z míry, jak moc jsem byla ve skutečnosti slepá. Smějící se Ze začátku jsem z brýlí byla úplně odvařená, jenomže, pak jsem si v nich připadala ošklivá. Tak začalo moje první nenošení brýlí. Byla to ovšem chyba.

Poté nastalo druhé období nošení těch samých šeredných brýlí a přešlo to ke kontaktním čočkám. Svoje kontaktní čočky jsem si kupovala TADY, navíc, když znáte svoje přesné dioptrie, tak není co řešit a výjde to levněji než v optice. Čočky jsou navíc stejně kvalitní jako v optice, takže se nemusíte bát. Usmívající se

Pak pro mě nastalo třetí období aneb koupě nových brýlí aka červené brýle! Jedná se o brýle, které nosím dodnes a myslím, že v únoru jim byl rok, ale pěkně po pořádku. To se mi zase jednou zhoršil zrak a já jsem zase odcházela od očního se žádankou na brýle. Tentokrát pro mě vyhrál Effiel Optic v Globusu Ostrava, a mezi námi přáteli, jinam bych už nešla. Ikdyž je to trošku z ruky, ale ráda si tam dojedu, kdykoliv mám nějaký problém.

Ze začátku jsem si tam prohlížela RayBan brýle, ale pak jsem uviděla ty moje vysnění červené brýle a TY jsem prostě musela mít! Tak jsem je tedy koupila a udělali mi je na počkání, takže jsem se hodinku canckala po Globusu a pak si brýle vyzvedla.

Tyhle brýle jsou mojí miláčkové. Pomáhají dotvářet mojí image a cítím se v ních sebejistě a pohodlně.

Co jsem chtěla tímhle článkem říct? Chtěla jsem říct, že se za své brýle nemusíte stydět. Brýle jsou zatraceně sexy. Přiznám se, že jsem se svými červen. brýlemi získala nové sebevědomí. Rozhodně se brýlím nebraňte. Uděláte něco dobrého pro své oči. A kdyby náhodou někdo své brýle ještě nenašel může si přece pořídit kontaktní čočky. Špatný zrak přece není ostuda.

Abych to nějak uzavřela, tak doufám, že Vám, brejlounci, tento článek otevřel oči. Jsme přece výjměční a brýle nám můžou pomoci dotvářet to, čím se cítíme. Vždycky jsem bya trošku jiná (možná trošku divná Smějící se), tak jsem zvolila výrazné brýle! A hlavně, kecy blbečků hoďte za hlavu a užívejte si života! Ono se totiž může stát, že člověk, který se Vám směje, bude brzo patřit do klubu.

Tak hezký den. Usmívající se

S pozdravem
brejlatá Debbie C.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama