Supernarozeninový článek aneb 30. června.

30. června 2014 v 11:59 | Debbie C |  Teď mám slovo já!
Ahojky, je tady dlouho slibovaný, a doufám, že i hodně očekávaný, supernarozeninový článek. Takže si nasaďte party čepičku a začínáme! Usmívající seS vyplazeným jazykem

Pro ty z Vás, kteří neví, jak party čepičku vyrobit, přikládám návod. Tak šup, šup.

Návod na party čepičku:


Teď už ale k dnešnímu dni. Dneska je 30. června a svátek slaví všechny Šárky (tímto všem čtenářkám Šárkám přeji hezký svátek), plus dnes mám 19. narozeniny. Devatenáctka je už hrozné číslo a poslední rok, kdy o sobě můžu říct, že patřím do kategorie teens. Smějící se Za rok už je to všechno v dupě, a asi začnu lhát o svém věku. Bude už na to nejvýšší čas. Smějící se A teď si samozřejmě dělám legraci. Smějící se Spolu semnou dneska slaví třeba naše oštepařka Barbora Špotáková a zpěvačka Cheryl Cole, takže holky,všechno nejlepší.

A jaké slavné událoati se ve světových dějinách staly právě 30.června?
1894 - Byl v Londýně otevřen Tower Bridge přes řeku Temži.
1905 - Albert Einstein představil svou teorii relativity.
1934 - Proběhla v Německu noc dlouhých nožů.
1995 - Narodila (vyskytla) se Debbie C. Smějící se.

A jaké byly moje nejlepší narozeniny? Mezi námi, moc svoje narozky neslavím, ale kdybych teď s fleku měla říct, jaké byly ty nejlepší, tak bych asi řekla, že ty 18.. Smějící se Přidávám pár fotek z toho dne. Usmívající seZajímavost: Nejnižší byla naměřena teplota 30. 6. 1904 V pražském Klementinu a bylo to pouhých 8,0°C. Oproti tomu nejvyšší naměřená teplota naměřena na témž místě byla 30. 6. 1950 a bylo 35,7°C.

Jaký byl den když jsemse narodila. Narodila jsem se 30. 6. 1995 a byl zrovna pátek. Mamka mi říkala, že bylo prý až nechutné horko, což asi zapřičinilo můj budoucí afekt vůči teplotám nad 25°C. Na svět jsem poprvé vykoukla v 9:15 klasickou cestou. Byla jsem prý hrozně malinká, měřila jsem jenom 48 cm. Přidávám sem fotku z 30. 6. 1995. Myslím, že mi tady bylo pár hodin.


A fotka z mých 2. narozenin:


Čistě náhodou mi dneska přišel Ladybox a pohled z Německa, tak Vám to sem taky přidám.


Opět stará známá růžová krabička. Smějící se


Ladyboxu bude pak časem patřit samostatný článek, ale musela jsem to sem dneska dát, protože jse to krásná souhra náhod a beru to jako dárek. Usmívající se Teď už ale k pohledu.Na závěr přidávám fotku sebe v party čepičce. Fotila jsem to u babičky, čímž zdravím babičku. Usmívající se


Krásný deštivý den,
Debbie C.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama