Trpký život s MHD smraďochy.

25. května 2014 v 15:18 | Debbie C. |  Teď mám slovo já!
Ahojky, zdravím Vás. Omlouvám se za menší neaktivitu na blogu, ale měla jsem strašně moc práce. Slibuji, že Vám to vynahradím. Pořád se tak nějak dokopávám k natočení videa, ale pořád ještě nemám na to ty koule (a teď nemyslím Tapi Tea, mimochodem mám ráda kiwi Smějící se). Věřím, že se k tomu časem dostanu a nějak to zvladnu.

Teď ale k dnešnímu tématu.Usmívající se

Znáte to? Trošku se oteplí a vy jedete tramvajkou nebo autobusem a naraz Vás praští přes nos neuvěřitelný smrad potu a raději ani nechci vědět čeho ještě.... Nechci teď útočit na určitou skupinu lidí, protože stačí, že chodí každý den otravovat do Kaufu, ale milý důchodci, uvědomte si, že jste taky lidé, kteří se v létě potí.... Jak se říká miluj bližního svého, ale příjde mi, že někteří se toho vůbec nedrží a veselé vystavují naše čichové buňky svému smradu.

Každý se potí o tom žádná, ale přece dneska už existuje nespočet antiperspirantů a deodorantů, takže při nejmenším lze riziko zápachu minimalizovat používám těchto výrobků.

Za prvé se ten člověk sám bude citit lépe a na stopro se bude citit lépe i jeho okolí. Cena deodorantů není vůbec vysoká a mnoho kousků je dobře nositelných v tašce.

Horší než důchodci jsou pak už jenom starší upocení pánové, kteří si myslí, že správný chlap má smrdět. Pánové, OMYL! Správný chlap má být dostatečně upravený a deodorant je dneska základní součást hygieny....

Nechci být nějak rýpavá, ale věřím, že stojí za to se nad tím zamyslet. Určitě mi dolů do komentářů napište Váš názor na MHD smraďochy.

S pozdravem
Debbie C.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama