Mňami, přichází McFlurry!

27. května 2014 v 13:37 | Debbie C. |  Debbie C. a její DIY
Ahojky, přichází nám léto a v takovém horku je třeba se náležitě osvěžit. Nejsem sice zastánce fast foodů, ale McFlurry od McDonald je absolutní bomba. Proto dneska přidávám reecptík na homemade McFlurry. Navíc domácí kuchtění McFlurryho moc nestojí, osvěží úplně stejně a můžete si do si do něj přidat cokoliv po čem jenom toužíte. U mě vyhrávají lentilky. Smějící se Tak jdeme na to. Usmívající se

Co budeme potřebovat?

Vanilkovou zmrzlinu nebo vanilková nanukový dort (může to být klidně ten nejlevnější), mléko a nějakou další ingredienci jako např. lentilky, nebo nějaký nadrcený oblatek nebo třeba ovoce.

A teď do toho. S vyplazeným jazykem Řekněme, že máme vanilkový nanukáč.

Dáme do misky nanukáč a přidáme k němu 1/4 l mléka. Pořádně promícháme, kliďo píďo si můžete pomoct ručním mixérem. Usmívající se Zmrzka by pomocí mléka měla dostat takovou hodně krémovou strukturu. Pamatujte, čím více mléka přidáte tím méně kremovou strukturu bude mít. Nakonec hmotu rozdělíme do misek, pokud je Vás více a každý si jí může posypat svým oblíbeným sypáním. Já nic rozdělovat nebudu, všechno to sním sama Smějící se Nee, to byl vtip!

Doufám, že Vám tenhle receptík příjde k chuti a vzpomenete si na mě, když bude dlabat Váš homemade McFlurry. Ještě jsem chtěla dopsat, že jsem nově online na Snapchat a najdete mě pod přezdívkou deebiec. Rovněž mi můžete kdykoliv napsat na facebook nebo dolů do komentářů. Usmívající se Tak dobrou chuť a užívejte si teplého počasí.

S pozdravem
Debbie C.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama