Reklamy, které musí vymýšlet chlap.

18. dubna 2014 v 19:01 | Debbie C. |  Teď mám slovo já!
Tento článek je vyhrazen pouze ženám a dívkám.

Znáte to? Koukáte na televizi a teď se na obrazovce objeví šíleně barevná reklama s divokou písničkou a v ní běhají skakají a tancují polooblečené ženy...... Ano, vážení, to je reklama na vložky nebo tampóny.

Tohle si pusťte:

Podle mého názoru, tohle prostě musel vymýšlet chlap, který ani náhodou neví, jak probíhá ženská perioda a co při ní žena cití. Težko by pak mohl stvořit něco takového Smějící se.

Dámy, řekněme si to na rovinu, která z nás při svých dnech takhle skáče a má dobrou náladu? Bez nadsázky si troufám říct že tak 1,5% ze všech žen. Každá z nás to samozřejmě prožívá jinak. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že osobně sežeru na co příjdu a připadám si jako 300kilová příšera, která se ani nemůže vejít do dvěří (zajímavé je, že se tam i tak vlezu Smějící se).

Mám třeba kamarádku, která prozvrací všech pět dní a je ráda, že vůbec dýchá... To by mě zajímalo v jaké hlavě se pak může stvořit taková slatanina, jaká se objevuje v reklamách.

Chápu, že prostě musí udělat takovou reklamu, aby lidé jejich výrobky kupovali, ale přece... Vždyť by to šlo udělat i méně trapně. Smějící se Prostě si nemůžu pomoct, ale tohle fakt musel vymyslet chlap.

No, ženy evidentně nám nezbývá nic jiného, než nějak to přetrpět. Berme to třeba jako dobrý vtip a důvod k pobavení. Mrkající

S podravem
pobavená Debbie C.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama