Duben 2014

Maturitní stres? K čertu s ním!

20. dubna 2014 v 8:48 | Debbie C. |  Teď mám slovo já!
A je to tady, období maturit. Bohužel se to letos týká i mě, což me na jedne straně těší, že už to budu mít za sebou a na druhé straně mě to absolutně děsí. Proto chci dnešní článek věnovat právě problematice předmaturitního stresu.

1.
Začněme třeba přípravou ke zkoušce. Důležité je, aby si každý sednul a naplánoval si, jak bude postupovat při učení. Krokem dvě je poté vypracování nebo opatření maturitních otázek. Každý by si pak měl udělat v otázkách pořádek a ten pořádek udržovat. Bude se Vám poté lépe hledat hledaná informace. Usmívající se

2.
Další velmi důležité je, dělat si pauzy mezi učením. Naučím se kousek a jdu se projít. Co jsem slyšela od starších a moudřejším, není od věci jít si taky zasportovat, protože jak známo, při sportu se vylučují endorfiny (hormony štěstí).

3.
Ne, že bych Vás chtěla v dalším bodě nabádat k přejídaní se, ale stejně jako sport funguje, když si uvaříte své oblíbené jídlo, nebo zajdete s pár přáteli do nějaké dobré restaurace, popřípadě někde na kafe. Mezi námi, čokoláda je taky moc fajn. Smějící se

4.
Dalším návrch je pustit si v koupelně relaxační hudbu, zapálit svíčky a napustit super horkou vanu, do které můžeme pro vůni přidat nějaký voný olejíček. Opět se vracím ke své milované levanduli, která má antistresové učinky.

5.
Celé bych to zakončila radou tykající se spánku. Spánek je velmi důležitý pro náš organismus. Takže o svaťáku hodně spinkejte a den před zkouškou, to zkuste taky.

Doufám, že Vám moje rady k něčemu budou a snad Vám pomůžou.

Hezkou neděli
Debbie C.


Recenze sprchového gelu od Yves Rocher

19. dubna 2014 v 10:30 | Debbie C. |  Recenze
Ahoky, doufám, že se Vám libí trošku vylepšený vzhled blogu. Usmívající se Ráda bych dnes mluvila o sprchové gelu od firmy Yves Rocher z kolekce Cacao collection. Právě zpracovavám video, kde budu o něm mluvit (prosím o s schovívavost, je to první video a byla jsem šíleně nervozní, snad to bude časem lepší :)).

Jak užjsem řekla, tentovýrobek patří do kolece Cacao, kde je zkombinován s pomerančem, malinou a pistacií. Osobně mám ten s pomerančem. Začněme balením. Láhvička má tvar koule a objemově má 250 ml. Barva gelu je oranžová a plavou v něm milióny malých třpitek, což je super. Usmívající se

Co mě ale absolutně dostalo, tak je ta vůně! Voní jako pomerančová kůra v čololádě a je naprosto božská. Hrozně mi připomíná Vánoce. Takže hlasitě doporučuju.

Přiznám se, že cenu nevím, dostala jsem ho jako dárek, ale našla jsem ho ebay, takže TADY je odkaz. Usmívající se

Budu ráda, když napíšete dolů do komentářu nebo na facebook, jak se Vám líbí nový vzhled blogu.

S pozdravem
Debbie C. Líbající


Reklamy, které musí vymýšlet chlap.

18. dubna 2014 v 19:01 | Debbie C. |  Teď mám slovo já!
Tento článek je vyhrazen pouze ženám a dívkám.

Znáte to? Koukáte na televizi a teď se na obrazovce objeví šíleně barevná reklama s divokou písničkou a v ní běhají skakají a tancují polooblečené ženy...... Ano, vážení, to je reklama na vložky nebo tampóny.

Tohle si pusťte:

Podle mého názoru, tohle prostě musel vymýšlet chlap, který ani náhodou neví, jak probíhá ženská perioda a co při ní žena cití. Težko by pak mohl stvořit něco takového Smějící se.

Dámy, řekněme si to na rovinu, která z nás při svých dnech takhle skáče a má dobrou náladu? Bez nadsázky si troufám říct že tak 1,5% ze všech žen. Každá z nás to samozřejmě prožívá jinak. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že osobně sežeru na co příjdu a připadám si jako 300kilová příšera, která se ani nemůže vejít do dvěří (zajímavé je, že se tam i tak vlezu Smějící se).

Mám třeba kamarádku, která prozvrací všech pět dní a je ráda, že vůbec dýchá... To by mě zajímalo v jaké hlavě se pak může stvořit taková slatanina, jaká se objevuje v reklamách.

Chápu, že prostě musí udělat takovou reklamu, aby lidé jejich výrobky kupovali, ale přece... Vždyť by to šlo udělat i méně trapně. Smějící se Prostě si nemůžu pomoct, ale tohle fakt musel vymyslet chlap.

No, ženy evidentně nám nezbývá nic jiného, než nějak to přetrpět. Berme to třeba jako dobrý vtip a důvod k pobavení. Mrkající

S podravem
pobavená Debbie C.


Recenze essence soft touch mousse

18. dubna 2014 v 17:12 | Debbie C. |  Recenze
Dnes budu mluvit o make up od firmy essence z kolekce soft touch mousse. Koupila jsem ho v Douglas za 94,90,-, ale je ho možné koupit treba v dm nebo v tetě. Osobně mám odstín 02. Balení je moc hezké a dobře skladné.

Objem balení je 24 ml neboli 16 g, což je standardní balení. Vůně poněkud chemická a ne zrovna příjemná, ale po aplikaci na obličej to nejde citit. Velké plus je konzistence make upu. Je jemný, pěnový a zanechává pleť jemnou.

K mínusům patří nedokonalé krytí, takže ženy s problematickou pleť i nebudou úplně spokojeni.

Cenově patří k dostupnějším make upům. Kdybych ho měla zhodnotit jako ve škole, dala bych mu 2-.

Jaký make up používáte vy? Usmívající se

S pozdravem
Debbie C.


Recenze řasenky MF False lash effect

18. dubna 2014 v 17:08 | Debbie C. |  Recenze
Dneska budu mluvit o řasence od firmy Max Factor a to přesně o False lash effect.

Začněme obalem řasenky. Jedná se o krásný, matný, zlatý obal se zlatým nápisem. Tím že je matná, neklouže v ruce a dobře se drží. Objemově je na tom klasicky, a to přesně 13.1 ml.

Kartáček je tvořen mnoha malými štětinkami, kreté Vám pomůžou vykouzlit kouzelný pohled svůdné dračice. Řasy jsou dokonale rozčesané a neslepené Barva je velmi intenzivní a řasenka ve v průběhu dne nedrolí z oka pryč a je velmi odolná.

Cena se pohybuje okolo 380-400,-.

Kdych jí měla ohodnotit jako ve škole, dala bych bezkonkurenčně 1.

A jakou řasenku používate Vy?

S pozdravem Debbie C.


Recenze suchého šamponu Batiste Tropical

18. dubna 2014 v 16:12 | Debbie C. |  Recenze
Dnes bych Vám chtěla představit suchý šampon od značky Batiste. Jedná se o skvělého společníka, když ráno nestíháte a Vaše vlasy nejsou nic moc. Záchrana přichází v podobě tohoto produktu.

Koupila jsem ho v akci v parfumérii Douglas. Stál mě 49,-. Co se týče objemu, má 50 ml, ale je jej možné koupit také v balení o objemu 200 ml. Vyrábí se v nepřeberném množství vůní, a dokonce existeje i ve variantách pro různé vlasové typy, jako jsou brunetky a blondýnky, popřípadě jako šampony pro větší objem vlasů.

Začněme obalem. Je veselý, hravý a barevný, což hodnotím velice kladně. Pro pozitivné přístup, je důlěžité po ránu vidět hezké věci a tento šampon je hezký. Usmívající se

Aplikace je jednoduchá, v podstatě balení protřepete, nastříkáte si jej do vlasů a necháte 2 minuty působit, poté vyčešte. Takže plus číslo dvě je jednoduchá aplikace.

Absolutní bombje však ta SUPERTROPICKÁ vůně s troškou kokosu, která mi přípomíná léto a dovolenou.

Na závěr bych chtěla říct, že není nad pořádnou vanu a umýtí vlasů, ale tento produkt Vám v případě nouze dá jeden den navíc. Myslím si, že by každý mě vlastnit alespoň jeden kousek pro případ nejvyšší nouze.Usmívající se

Tento produkt hodnotím známkou 1.

Budu moc ráda, když mi napíšete Váš názor na tento šampon dolů do komentářů nebo na facebook.Mrkající

S pozdravem
Debbie C.


Balíkové peklo

17. dubna 2014 v 11:33 | Debbie C. |  Historky aneb vypráví Debbie C.
Jednou takhle projíždím internet a objevila jsem stránku s kosmetikou. Hned jsem psala pár kamarádkám,jestli si nehctějí objednat něco semnou. Nakonec jsem ukecala jednu kamarádku, a tak jsme vesele objednávaly. Vzala jsem ten balík n sebe s tím, že mi donese peníze.

V pondělí ráno mi přišla esemeska, že balík mi bude ten den doručen, tk jsem byla ráda, protože jsem se hrozně těšíla. V průběhu dnes jsem pak objevila na telefón ymeškaný hovor, o kterém jsem si myslela, že nejspíš bude patřít pošťákovi, který mi má volat, že mi balík doručí. Řekla jsem si, že po škole zajdu na poštu a ten balík vyzvdnu.....

Ze školy jsem teda hned jea na poštu a mimo to, že v poslední době je mnohem, mnohem víc poyvracených tramvají se cesta dala pokládat za celkem příjemnou. Málo hodin ve škole... paráda....

Přijela jsem teda na tu poštu, a nevím, jestli bylo zrovna před Vánoci, ale všichni se zbláznili a museli posílat balíky. Stala jsem tam proklatých 20minut, a když jsem se konečně dostala k okénku, slečna mi řekla, že balík je pořád ještě někde v oběhu, a že mi bude doručen v odpolední poště....

NO BAD. Tak alespoň nebudu muset nikam chodit a cestou domů jsem se mamce stavila pro měsíčník, takže jsem tu cestu celkem využila....

Přišla jsem domů a zhruba za 10 minut mi přišla esemeska....

"Váš balíkbyl po neuspěšném pokusu o doručení uložen na poštu...." BLÁ,BLÁ BLÁ!

To už mě absolutně braly mory, naštestí mě tak taťka hodil, ale bylo to opravdu naposled, co jsem si objednavala balík a nechala si jej doručit Českou poštou!