Zpátky do minulosti, otevřete oči!

9. března 2014 v 14:45 | Debbie C. |  Teď mám slovo já!
Dneska jsem byla v obchůdku s oblečení a musela jsem odejít, protože ty rádoby velké holky, které se snaží vypadat tak na osmnáct, mi prostě přidou směšné.

Možná že to bude znít trapně, a že si možná o mě řeknete, že jsem hloupá, ale příjde mi, že dnešní děti dospívají až moc brzo. Když mě bylo 13 dostávala jsem od rodiču 200 korun kapesné a byla jsem za to moc ráda. Měla jsem nejlepší kamarádku Míšu a absolutně nás nenapadlo myslet na kluky, malovat se, oblíkat se, já nevím, jak to správně vyjádřit, řekněme, do mini věcí. Ne, mi jsme chodili do knihovny, koukali na filmy a chodili jsme si hrát ven na hřiště.

Nebyl letní den, kdy jsme nebyli venku na hřišti a hráli různé hry jako naschovku a tak dál. V zimě pro nás neexistovalo, že bychom chodili celý den po Futuru. Karolína v té době ještě dlooouho nebyla. Neseděli jsme celý den po škole ve Futuru u jednoho bezedného kelímku a už vůbec jsme neměli potřebu sedět celý den u počítače.

A něco Vám povím, užvůbec neexistovalo, že by některá z holek, které jsem znala, přišli o panenství ve 13 nebo ve 14. Nebyli jsme každý pátek na stodolní a neopijeli jsme se.Měli jsme normální, krásné dětství. Nebylo zkažené.

Prostě jsme byli normální děti. A víte co? Ničeho nelituju, a nemyslím si, že bych snd o něco přišla. Jestli máte mladší sourozence, budiž toto pro Vás Výstraha a připomenutí dobrých, starých časů. Vyžente sourozence od počítačů a běžte se projít, když je venku dneska tak krásně.

Napiště mi, co si myslíte o našem dětsví a o dnešní době. Usmívající se

S pozdravem
Debbie C.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Natálie Natálie | E-mail | 10. března 2014 v 18:11 | Reagovat

Já o to panenství ve 14 přišla :D Ale jinak piš dál, ať mám co číst... :)

2 debrisa debrisa | 10. března 2014 v 19:31 | Reagovat

Natálko, je to možná jeden z těch kontroverznějších článku a rozhodně respektuji, že nemusíme mít názor všichni stejný, ale snažím se tady prezentovat právě svůj názor :-) Budu moc ráda, když mě budeš číst dál :-) ;-) [1]:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama