Psát či nepsát

7. března 2014 v 21:48 | Debbie C. |  Teď mám slovo já!
Ahojky, tohle je úplně první článek na tomto blogu. jsem tak ráda, že jsem konečně sebrala odvahu a snažím se uskutečnit to, nad čím jsem už dlouho přemýšlela :)

Někteří z Vás si možná vzpomenou na mé předchozí blogu, kde jsem si vylévala srdíčko a psala vtipné historky. Ty z Vás, kteří si na to pamatují, múžu jenom potěšít. Historky zůstanou a nově přibydou rubriky o líčení a domácím tvoření včetně různých ozkoušených receptíku s fotkama. Usmívající se

Ráda bych vás proto tímto článkem přivítala na tomto blogu, který jak doufám, si časem oblíbíte a budete jej naštvěvovat. Pokud by někdo z Vás měl nějaký nápad nebo připomínku, budu moc ráda, když jí vyjádří. Usmívající se

Už zítra se můžete těšít na první plnohodnotný článek. Možná někdo z Vás může namítnout, že tato stránka je jenom pro ženské, ale to je omyl. Věřím, že i mnozí pánové si zde najdou určitou inspiraci, a že se zde rovžněž budou vracet pro další.

Pokud máte nějaký nápad, který by jste chtěli tady na blogu vidět, tak jej napiště do komentářů nebo na facebook. Mám Vás ráda a těším se na naše společné blogování.

S pozdravem
Debbie C.
Líbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama