Ach to sprosté slovo: "DIETA"

9. března 2014 v 8:33 | Debbie C. |  Teď mám slovo já!
Dobré ranko, zlatíčka, tento článek se bude více či méně týkat žen, ale myslím, že když si ho přečte i pánské pohlaví, určitě pochopí, proč tak ženy trpí hladovkama.Věřím, že po přečtení už se Vám dieta chtít držet nebude. Usmívající se

Známe to káždá, ten úzkostný pocit, když máte stoupnout u obvodního lékaře na váhu nebo takové ty "šedé dny" když koukáme na sebe do zdrcadla a říkme si: "Zítra začnu držet dietu!", avšak většína těchto provnesených vět končí ve stádiu přání. Já Vám povím malé tajemství.....

Vykašlete se na nějaké to kilo navíc, ono to toiž není o tom jestli vážím 45 kg nebo 80 kg, jde o to, jak umím svou váhu nosit a, zlatíčna, všechno je to jenom v hlavě. Jestli máš třeba větší bříško, určitě máš krásné nohy, tak vem sukni a ukazuj je světu. Máš problém s lýtky, ale moc pěkná plná prsa, proč si nezvít nějaký pěkný výstřih.

Ženy, je to jenom v hlavě. Když se Vám někdo vysmívá kvůli váhy, nějvíce ho potopíte tím, že mu s klidným úsměvem na tváři řeknte svoje.

A úplně největší blbost je hubnutí kvůli chlapa. Co je to za chlapa, když Vás nutí hubnout a nemá Vás rád takovou, jaká jste. Správnému chlapovi bude jedno,kolik vážite. Bude Vás pokládat za princeznu, bohyni, tak jako tak.

Ke konci tohoto motivačního článku, bych ráda dodala, že kosti jsou dobré akorát pro psi, a chlap není pes. A kdo by se chtěl v noci choulit ke kostře, tak už se rovnou může choulit k topení, hřeje to stejně. Mrkající

S pozdravem
snídající Debbie C.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 neweresth neweresth | Web | 9. března 2014 v 8:45 | Reagovat

Jojo, je to těžký, ale záleží na každém jak se s tím vypořádá. Musí se cítit sám dobře a když už to nejde, tak bychom se měli snažit pro svůj duševní klid udělat nějaký "razantní" krok a prostě dát do toho všechno. Když něco chceš, běž do toho a makej na tom. Ano, souhlasím. Naprosto. Všechno je to v hlavě a nikde jinde. Ať si každý myslí, co chce, ale nač se trápit kravinami. Takovéto kroky by se měly dělat v rámci toho, že se chci cítit líp, jo naprostá blbost, dělat to kvůli někomu! Líbí se mi celkový tvůj názor! :)

2 debrisa debrisa | 9. března 2014 v 9:09 | Reagovat

neweresth,máš naprostou pravdu v tom, že když něco chceš, tak na tom makej ;) Jsem moc ráda, že jsi napsala a bdud moc ráda, když tady na blogu najdeš něco dalšího, co Tě zaujme ;) Měj se krásně Debbie C.[1]:

3 Katka Katka | Web | 9. března 2014 v 18:25 | Reagovat

Myslím, že máš v článku jednu celkem důležitou chybu. Ženské nehubnou kvůli chlapovi, ale kvůli ostatním ženským. To je to stejné jako s líčením a plastikami. Normální chlap takové věci neřeší, chce mít normální ženskou a ne jakou barbínu, která je v praxi nepoužitelná. Ptala jsem se na to už více chlapů a všichni s tím souhlasili. :)

4 debrisa debrisa | 10. března 2014 v 5:34 | Reagovat

[3]: Zlatíčko, máš taky pravdu, ale já jsem v článku myslela chlapa-debila...  :-)  Normální chlap by to po ženě nikdy ani nepožadoval :-) jsem, ale ráda, za Tvou reakci :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama